NETGEAR toont innovaties op InfoComm 2025 met uitgebreid programma

Donderdag 5 juni 2025
NETGEAR heeft een prominente aanwezigheid op InfoComm 2025 in Orlando (11-13 juni) met booth 4401 als centrale hub. Het bedrijf toont niet alleen zijn nieuwe M4350 switches, maar ook bestaande M4250 en M4350 AV switches, WiFi 7 access points en Pro Routers.

Meer dan 150 standen van partners op de beurs draaien op NETGEAR AV switches, wat de marktpositie van het bedrijf onderstreept. Bezoekers kunnen een persoonlijke demo krijgen van de Engage Controller, die een profielgebaseerde benadering biedt voor vereenvoudigde switch configuratie.
Het educatieprogramma is uitgebreid: Laurent Masia verzorgt een netwerkconfiguratie masterclass op 12 juni, terwijl NETGEAR-experts deelnemen aan paneldiscussies over streaming netwerken en IP video standaarden. Een hoogtepunt is de Integrated Experience Tour bij het Dr. Phillips Center for the Performing Arts op 12 juni, waar bezoekers kunnen zien hoe NETGEAR AV switches de technische infrastructuur van professionele venues ondersteunen.

Het Pro AV Design Services team staat klaar voor technische vragen en advies tijdens de volledige beursduur. Bekijk een sneak preview van wat je kan verwachten: SNEAK PREVIEW